KIBRIS GECE HAYATI


HAYAL ETTIKLERINIZ GERÇEK OLSUN
Sizler için özel olarak ayarlanmış havuzlu villa,Limitsiz içki,Özel olarak hazırlanmış odalar ve birçok şey sizleri bekliyor.

Whatsapp DESTEK
0 542 868 27 27 Viber DESTEK

Harika Showlar


Bekarlığa Veda Partileri


Kıbrıs Gece Hayatı bir çok kişinin tercih ettiği bekarlığa veda partilerinin merkezi haline gelmiştir. Bekarlığa Veda Partilerinizi sizin istediğiniz şekilde düzenleyebiliriz.

Dansçı Kızlar


Club Kızların özel kostümleriyle yaptığı özel showlar ve danslar ile Günün hiç bitmemesini istiyeceksiniz.

Villa Kiralama


Kıbrıs Gece Hayatı bir çok kişinin tercih ettiği bekarlığa veda partilerinin merkezi haline gelmiştir. Bekarlığa Veda Partilerinizi sizin istediğiniz şekilde düzenleyebiliriz.

Kıbrısta Oteller


Kıbrıs’ın gelen misafirleri ağırlamak üzere bu yıl itibarı ile aktif halde olan 134 otel vardır. İsteğiniz Doğrultusunda otelinizi size bulalım. Erken rezervasyon fırsatlarını da sakın kaçırmayın.

Transfer Hizmeti


Sizlere sunduğumuz en büyük ayrıcalıklardan bir tanesi de VIP taksi hizmetidir. Tatile giden insanların özellikle de uçakla giden insanların oralarda araba bulması bazen problemler arz edebiliyor. Ancak bu konuda sizler için VIP araçlarımız ile sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Yani sizler kulübe daha henüz gitmemiş bir insan iseniz bile, sizlere hiç yabancılık çektirmeden eğlenmeniz sağlanıyoruz.

Kıbrıstaki Gece Kulupleri


Eğlenceye Doyamayanların Adresi Kıbrıs
Kıbrıs’ta bilindiği üzere casinolara gidebilir ve kısa bir oyunun ardından rotanızı Kıbrıs gece kulüplerine çevirebilirsiniz. Amacınız güzel bir müzik dinlemek ve bir iki kadeh yudumlamak ise clubları değil barları tercih edebilirsiniz. Ancak, striptiz Showlar, kostümlerle dans eden kızlarla tanışma gibi bir amacınız var ise Kıbrıs gece hayatında gitmeniz ve görmeniz gereken birkaç mekan bulunuyor.

Biyax Gece KulübüUnicorn ve fetiş kıyafetli dansçıları gördüğünüzde Biyax’ta kendinizi cennette gibi hissedebilirsiniz. Farklı bir eğlence anlayışı ile hizmet veren Biyax Kıbrıs’ın en ünlü ve en popüler clublarından birisi olarak biliniyor. Her yıl turistlerin ilgisini toplamayı başaran Biyax’ta rahatça ve doyasıya dans etmenin bedeli 30-40 TL arasında değişebiliyor.

İmparator Gece KulübüGece kulüplerinde fiyatlar çok önemlidir. İmparator Night Club fiyatları uygun olduğu için ziyaretçiler tarafından sık şekilde tercih ediliyor. İmparator Night Club fiyatlarının uygun olması, ziyaretçi sayısının artmasını sağlıyor. İmparator Night Club fiyatları yüksek olduğu için ziyaretçiler tarafından daha çok tercih ediliyor. İmparator Night Club fiyatları, alkollü ve alkolsüz içeceklerde oldukça uygundur. İmparator Night Club’a gelen müşteriler, uygun fiyatlardan alkollü ve alkolsüz içecekleri içebiliyorlar. İmparator Night Club fiyatları, aynı bölgede bulunan diğer mekanlara fark yaratıyor. Diğer mekanlara fark yaratan İmparator Night Club, fiyatlarının uygun olmasından dolayı daha çok tercih ediliyor. Mekana gelen gençler, uygun fiyatlar sayesinde birçok alkol alabiliyorlar. İmparator Night Club fiyatlarının uygunluğundan dolayı, gençlerin en çok tercih ettiği mekanlardan birisidir.

Lipstick Gece KulübüGönyeli’de bulunan Lipstick striptiz dans Showları ve dansçı kızlarının güzelliği ile ünlü bir mekan. Türklerin çok sevdiği Lipstick gayet uygun fiyatlı bir mekan. Rusya, Moldova ve Sırbistan gibi birçok ülkeden farklı bir gece hayatı anlayışına sahip olan Kıbrıs’ın kalbi Lipstick’te atıyor. 30 TL gibi ortalama bir rakamla Lipstick’e girebilir ve bir kadeh birşeyler içtikten sonra dilerseniz ücretini ödeyip içkilerin tadına varabilirsiniz. Birbirinden güzel kızların dans ettiği ve eğlenceli bir ortamın olduğu Lipstick’te bekarlığa veda partileri ise moda.

Daha Fazla Gece Kulübü İçin Tıkla